هم اکنون با ما تماس بگیرید

 021-88412691

خدمات

فعالیت شرکت  ابزار پژوهش اوژن

این شرکت دارای توانمندی بسیار بالایی در مرتفع ساختن بخش اعظم کلیه نیازهای آزمایشـگاهی و تحقیقاتی مراکز مختلف علمی, تحقیقاتی، تولیدی و صنعتی بوده و تمامی این نیازها را توسط مرغوب ترین و کارا ترین تجهیزات موجود در دنیا، به همراه انتقال دانش فنی و پشتیبانی مادام العمر از مصرف کنندگان کالاهای خود، تأمین می سازد.

خدمات شرکت ابزار پژوهش اوژن در قالب این سرفصل ها, دسته بندی می گردد:

1) خدمات مشاوره ای در زمینه بازدید، بررسی و تشخیص هرگونه نیاز یک مرکز به افـزودن تجهیزات با اسـتناد به اصـول علمی، در جهت ارتقاء عملکرد و افزایش بازدهی.

2) ارایه بهترین انتخاب های پیش از فروش , با در نظر گرفتن بهترین قیمت همراه با حفظ مناسب ترین کیفیت.

3) فروش تجهیزات انتخابی, همراه با خدمات نصب راه اندازی و آموزش رایگان.

4) پشتیبانی سیستم های فروخته شده از طریق خدمات پس از فـروش مادام العمر بصورت: تأمـین قطعات، سرویس های دوره ای، ارتقاء و به روز رسانی سیستم هادر فواصل منظم زمانی.

5) عیب یابی و در صورت لزوم تعمیرات سیستم ها. (خریداری شده از این شرکت و یا از غیر)

 

شرکت ابزار پژوهش اوژن با توجه به تجربه فراوان در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی آماده ارائه هرگونه مشاوره در چگونگی انتخاب تجهیزات و انواع تست در صنایع مختلف می باشد.

پشتیبانی و گارانتی:

کلیه تجهیزات ارائه شده توسط شرکت ابزار پژوهش اوژن پس از تحویل به مشتریان عزیز حداقل دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد که متشکل از تیم فنی ، فروش و بازرگانی است تا در اسرع وقت و به بهترین وجه ممکن رضایت مشتری را فراهم سازد.

نصب، راه اندازی، آموزش:

پس از ارسال دستگاهها و اعلام وصول مشتری ،فرایند نصب و راه اندازی دستگاه ها توسط کارشناسان و مهندسین  شرکت ابزار پژوهش اوژن شروع می شود. در این فرایند کلیه عملیات نصب و راه اندازی توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده این شرکت صورت می پذیرد.در این فرایند عملیات، اقلام با فاکتور مشتری،معرفی عمومی دستگاه ،نصب دستگاه ،راه اندازی اولیه انجام می پذیرد.سپس فرایند آموزش و نحوه کار با دستگاه آغاز می گردد و پس از آن آزمایش های اولیه و آزمایش های مورد نظر مشتری تا حصول اطمینان از رضایتمندی مشتری ارائه می گردد.

تعمیر و نگهداری:

       فرایند انجام تعمیرات به دو شکل مختلف از طرف شرکت ابزار پژوهش اوژن قابل ارائه می باشد:

  1. تعمیرات
  2. سرویس دوره ای

          در این فرایند کارشناسان مجرب این شرکت با پشتیبانی کامل از کمپانی ها ابتدا به تعیین عیوب اقدام نموده و سپس در جهت رفع عیوب اقدام می نمایند. بدیهی است که در این مرحله کارشناسان شرکت ابزار پژوهش اوژن نکات ذیل را مد نظر قرار می دهند.

  • ارائه گزارش خرابی به کمپانی مورد نظر و اخذ تاییدیه جهت آغاز تعمیرات
  • تهیه قطعات مورد نیاز جهت رفع عیب در اسرع وقت پس از تایید مشتری
  • راه اندازی مجدد دستگاه و تست اولیه جهت حصول اطمینان از صحت عملکرد دستگاه

بخش خدمات پس از فروش شرکت ابزار پژوهش اوژن با کادری مجرب در زمینه خدمات پس از فروش انواع دستگاه های آزمایشگاهی و همچنین پشتیبانی فنی چندین کمپانی بزرگ ، در تـمام لحظات آمادگی کمک رسـانی به مراکز و مشتریان را دارد.ارائه خدمـات مـشاوره فنی قبل از خرید ، انـجام خدمات نصب و آموزش دستگاه ها و تعمیرات انواع دستگاه های آزمایشگاهی از جمله سرویس هایی است که بخش خدمات پس از فروش شرکت ارائه می دهد.

 سرعت انجام کار ، دقت در ارائه خدمات، توانایی تامین قطعات ، داشـتن دانش وتجربه کافی؛ داشـتن پشتیبانی فـنی و حـمایت فکری توسط کمپانی های سازنده دستگاه و در نهایت داشتن ابتکار و نو آوری بـرای کـاهش هزینه های تعمیر از جمـله مـواردی است که می توان برای  ایجاد رضایت مشتریان از بخش تعمیرات اوژن اشاره نمود.

 

بخش خدمات پس از فروش این شرکت آمـادگی آن را دارد که با توجه به تـجربیات خود در زمینه تعمیر و راه اندازی دستگاه هایی که به هر دلیلی در حال حاضر فاقد پشتیبانی شرکت های فروشنده خود می باشند ، اقدام نماید.